המוח שמאחורי הכל

פרופ׳ קן (קנת) מישל

פרופ' קנת (קן) מישל

עם עבר של 20 שנים כמרצה למימון באוניברסיטת העיר ניו יורק, וניסיון מעשי בפיתוח מערכות למסחר אלגוריתמי, פרופ' מישל ניגש לחקור לעומק ולמצוא פתרונות לבעיות היסוד של שוק הפנסיה.
15 שנות ניסיון ופעילות בשוק הפנסיה הישראלי הניבו מערכת ייעוץ פנסיוני המשמשת את מערך הייעוץ הפנסיוני בבנק מזרחי-טפחות, והביאו את פרופ' מישל להקים מיזם שישרת את הציבור הישראלי הרחב.

הטכנולוגיה

במה אנחנו שונים מכל האחרים?

1. אנחנו מבצעים שאילתא מקוונת אל המסלקה הפנסיונית לבירור כל חסכונותיכם לפנסיה עד היום, כולל קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים וקופות גמל, ובירור הכיסויים הביטוחיים שלכם.

2. בהסתמך על המודלים המתקדמים ביותר מהאקדמיה ומעולם הפיננסיים, ובהתאם לתשובות שלכם לשאלון באתר, אנחנו מרכיבים את הרכב תיק ההשקעות הפנסיוני המתאים לכם ביותר. בין המודלים בהם אנו עושים שימוש:

  • התאוריה המודרנית של תיקי השקעות Modern Portfolio Theory - the Black-Litterman model
  • מימון התנהגותי - תיאוריה זוכת פרס נובל Behavioral Finance - Kahneman's and Tversky's Prospect Theory
  • תאוריית התיק המחוסן Portfolio Immunization Theory - Fisher-Weil

3. אנחנו עוקבים ומדרגים מידי חודש את ביצועי כל הקרנות בשוק, של כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות, בהתאם למדדים של תשואה, סיכון ודמי ניהול. הדירוג מבוצע על ידי אלגוריתם ייחודי פרי מחקר אקדמי, מוכח ומוצלח אשר פותח על ידינו. הקרנות שצפויות להניב תשואה עודפת על האחרות ב- 12 החודשים הבאים, יעברו לשלב הבא. מסלולי השקעה "צ'ילאניים" חדשים ומסלולי חיסכון לכל ילד נמדדים באמצעות אלגוריתם ™Cloning Technology החדשני שפותח על ידי החברה.

4. בהתאם למצבכם האישי, המשפחתי, הכספי והבריאותי, ומצב בני הזוג והילדים ככל שישנם, אנחנו קובעים את הכיסוי הביטוחי המתאים לכם, למקרה חלילה של מוות או אובדן כושר עבודה.

5. בהסתמך על הנתונים שנאספו בשלבים 1-4 לעיל, אנחנו נפיק עבורכם דוח המלצות מותאם אישית, ונפחית בעלויות דמי הניהול שלכם.

הביצועים

איך תדעו שאנחנו באמת יכולים לעזור לכם?

שיפור מוכח של התיק הפנסיוני

למה WakeUp? בגלל שהמערכת שלנו כבר סייעה ליותר מ- 10,000 משקיעים לשפר את הפנסיה שלהם! מאז 2011, המערכת תומכת ביועצים הפנסיוניים של בנק מזרחי-טפחות במסגרת שירותי הייעוץ של הבנק ללקוחותיו.

ראו מה יש לבנק לומר על כך

הפחתת דמי ניהול

על מנת להפחית את דמי הניהול, WakeUp כבר ניהלה את המשא ומתן עבורכם, כדי שאתם לא תצטרכו לעשות זאת. הליך הפקת ההמלצות שלנו עבורכם כולל בחובו דמי ניהול נמוכים בהרבה ממה שמשלם החוסך הממוצע בישראל. מכיוון שאנו לא מקבלים שום עמלה מחברות הביטוח או קרנות הפנסיה, ואין לנו כל חלק בדמי הניהול שאתם משלמים, הצלחנו להשיג עבורכם דמי ניהול נמוכים מאוד.

יצירת קשר

אתם יכולים לקבל מידע שימושי בדף שאלות נפוצות
בנוסף ניתן ליצור איתנו קשר דרך הדוא״ל contact@wakeuppension.com